HAKKIMIZDA

Kişisel bakımda kaliteli ürün arayanların tercihi Solingen Türkiye, 30 yılı aşkın süredir Tarko Kozmetik distribütörlüğünde kişisel bakım alanında ülkemize Solingen kalitesini sunmaktadır. Solingen kalitesi dünyaca bilinen ve tescillenmiş bir kalitedir  ve kişisel bakım kategorisinde geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. Kişisel bakımda nesillerdir değişmeyen tercih Solingen ürünlerimizi uzun süre kullanabilirsiniz. Solingen ürünlerinin yetkili distribütörü olarak otuz yılı aşkın süredir geniş ürün kategorilerini sizlere sunmaktayız . Solingen ürün kategorilerimizin içinde cımbız, tırnak makası, törpü, bebek tırnak makası, manikür makasları, berber makasları bulunmaktadır. Ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Solingen ürünlerimizin ülke genelinde geniş bir satış kanalı bulunmaktadır. Ürünlerimize Türkiye’nin 81 ilindeki satış kanallarından ve ayrıca online satış kanallarında da ulaşabilirsiniz. Gratis, Watsons, Migros gibi yetkin mağazalarda Solingen ürünlerimizi bulabilirsiniz. Trendyol ve hepsiburada gibi online satış kanallarında da yetkili satıcılarımızdan ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Tüm satış kanallarımızı görmek için tıklayın.

Tarko Kozmetik ile Solingen Kalitesi

Solingen ürünlerinin yetkili distribütörü olan Tarko Kozmetik, 1946 yılında kurulmuştur ve İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı en eski kozmetik firmasıdır. Kozmetik ve kişisel bakım aksesuarları alanlarında geniş ve kaliteli ürün yelpazesine sahip Tarko kozmetik 7O yılı aşan tecrübeyle sektöre öncülük etmektedir, tüketici memnuniyetini her daim ön planda tutarak,  satış sonrası da ulaşılabilir olmayı ilke haline getiren bizlere buradan ulaşabilirsiniz.

30 yılı aşkın süredir Tarko Kozmetik yetkili distribütörlüğünde kişisel bakım ve profesyonel bakım alanında Solingen kalitesini sizlere sunan Tarko olarak misyonumuz, Solingen ürünlerini erişebilir kılmak ve tüketiciyi güvenilir kanallardan ürünlerimizle buluşturmaktır. Yenilikçi ve öncü yapımızla Solingen ürünlerine innovatif ambalaj çözümleri de sunmaktayız. 

74 Yıllık Tarko Kozmetik Güvencesi - Solingenturkiye.net

Neden Solingen

İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı en eski kozmetik firması
30 yılı aşkın süredir Solingen ürünlerinin yetkili distribütörlüğü
Tüketici memnuniyeti ön planda
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial